İdo Broşür Dağıtımı
broşür dağıtımTÜM KREDİ KARTLARI GEÇERLİDİR!
3/5/7/9 AY'A KADAR VADE FARKSIZ Site Haritası

Hakkımızda

PROFESYONEL BROŞÜR - EL İLANI - INSERT DAĞITIMI

Resmi İzinli│Bina Değil, Daire Kapı Dağıtımı│Fotoğraflı Rapor

DAİRE KAPI DAĞITIMI;
Evlere yapılan dağıtımlar; Bina kapı önlerine veya posta kutularına amatörce değil, girilen binaların daire kapılarına dağıtılır. Dilerseniz broşürlerinizi ücretsiz olarak, kulplu/şeffaf poşetlerle poşetleyip daire kapı tokmaklarına asarak dağıtıyoruz. Girilen tüm apartmanların ve dağıtım yapılan tüm cadde ve sokak tabelalarının fotoğrafları çekilir aynı gün klasörler halinde e-mail adresinize yollanır.
İŞYERİ-DÜKKAN DAĞITIMI;
İşyerlerine yapılan dağıtımlar; Broşürlerinizin içeriğine ve hedef kitlesine uygun olarak, girilen her işyerine/dükkana 1'er adet dağıtılır. Girilen işyerlerinin içeriden/dışarıdan fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde yollanır. İsteğe göre kartvizit toplanarak dağıtım yapılır. Belirli bir veya birkaç sektöre ait işyerlerini de seçebilirsiniz.
ARAÇ/ OTOMOBİL DAĞITIMI;
Araçlara yapılan dağıtımlar; İsteğe göre, silecek altlarına, cam kenarlarına veya broşür kulplu ise araç kapılarına takılarak dağıtılır. Dağıtım yapılan araçların plakası ve broşür gözükecek şekilde fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde yollanır. Araçlara yapılan dağıtımlarda; broşür içeriğine göre, belirli bir veya birkaç marka/model seçebilirsiniz.
ELDEN/ SABİT NOKTA DAĞITIM;
Elden yapılan dağıtımlarda; Talep ettiğiniz nokta veya noktalarda, broşürünüzün içeriğine uygun, önceden belirlenmiş olan hedef kitleye (cinsiyet/yaş grubu vs) göre dağıtım yapılır. Elden yapılan dağıtımlarda, dağıtım esnasında, kanıt niteliğine uygun olarak fotoğraflar çekilir. Çekilen bu fotoğraflar, dağıtım raporu olarak, aynı gün ve dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir.


POŞETLEME VE EK HİZMETLER;
Evlere yapılan dağıtımlarda ücretsiz olarak poşetleme hizmeti de veriyoruz! Broşürleriniz, ebatına uygun şeffaf ve kulplu poşetlerle poşetlenir ve daire kapı tokmaklarına asılarak dağıtılır. Poşetleme hizmeti ücretsiz yapılır, poşet ücreti ise +0.05 Krş+Kdv'dir. (Örneğin 10.000 adet broşür için kulplu poşet bedeli 500TL+kdv'dir.)

FOTOĞRAFLI GÜNLÜK RAPOR;
Tüm dağıtımlarda; girilen apartmanların tamamının, (apt ismi,no.su gözükecek şekilde) girilen işyerlerinin (tabelası gözükecek şekilde) girilen cadde ve sokak tabelalarının, araç dağıtımlarında araçların (plakaları gözükecek şekilde) fotoğrafları çekilir. Çekilen fotoğraflar aynı gün, dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir.
Not: Girilen apartmanların %100'üne yakınının fotoğrafı çekilir!

Referanslarımızdan (fotoğraflı) örnekler için 
'Referanslar' sayfamıza girebilirsiniz.
Daha fazla örnek fotoğraf için ise 
İnstagram/MarmaraKurye sayfamıza girebilirsiniz.


YASAL BELEDİYE İZİNİ!;
Broşür dağıtımlarınızı; Ulaştırma Bakanlığı'ndan yetki belgeleri ve Ticaret Odası kayıtı olmayan amatör/kaçak firmalara dağıttırmanız halinde, dağıtım yaptırdığınız her ilçe için ayrı ayrı cezalara maruz kalırsınız! Resmi firmalarla çalıştığınızda bu prosedürlerle uğraşmaz ve Beld. izini için ekstra ücret ödemezsiniz! *Ayrıca; Broşürleriniz profesyonel olarak dağıtılmış olur!

BROŞÜR DAĞITIMINDA SÜREÇ;
Broşürlerinizin; Adeti, Ebatı, Sayfa sayısı ve Dağıtım şekline göre e-mail adresinize 3-4 dakika içinde detaylı bir fiyat teklifi yollanır. Teklifi onaylayıp aradığınızda; adres bilgileriniz alınır ve adresinize gelen iş alım ekibimiz ile karşılıklı bir anlaşma belgesi doldurulur. Aynı gün broşürlerinizin gerekli organizasyonu, varsa poşetleme işlemleri yapılır ve ertesi sabah 08.30'da veya belirttiğiniz tarihte dağıtıma başlanır.

Broşür Dağıtımlarınız İçin Uzman Müşteri Temsilcilerimizden Detaylı Bilgi Alınız!
(0212) 442 51 93 Pbx (0212) 442 51 94 Pbx (0212) 442 51 95-97 Pbx

          


      


      
dağıtım,dağitim,insört dağıtımı,dagıtım,dagitim,broşür dağıtımı,insert dagıtımı,insert dagitimi,dagitim,dağitim,insört dağıtımı,brosur dağıtımı,brosur dagitimi,el ilanı dağıtımı,el ilanı dagıtımı,insört dagıtımı,insert dağıtımı, broşür dağıtımı dağıtım,dağitim,insört dağıtımı,dagıtım,dagitim,broşür dağıtımı,insert dagıtımı,insert dagitimi,dagitim,dağitim,insört dağıtımı,brosur dağıtımı,brosur dagitimi,el ilanı dağıtımı,el ilanı dagıtımı,insört dagıtımı,insert dağıtımı, broşür dağıtımı, marmarakurye, marmara kurye, marmara dağıtım, dağıtım,dağitim,insört dağıtımı,dagıtım,dagitim,broşür, dergi dağıtım, katalog dağıtım, katolog dağıtımı, dagitimi, reklam, reklam ajansı, ajansları, ilan dağıtım, ilan dağıtımı, kurye firmaları, kurye dağıtım, dağıtım firmaları, özel dağıtım, firmaları, şirketleri, broşür şirketleri, baskı, dağıtım, broşür baskı, broşür matbaa, matbaa dağıtım, broşür baskı matbaa, ilan baskı dağıtım, broşür, broşür dağıtım, broşür dağıtımı, broşür dağıtma, ilan dağıtım, ilan dağıtımı, ilan dağıtım servisi, ilan dağıtım şirketleri, el ilanı, el ilan, dağıtım, brosur dagitim, brosur dağitim, brosur dağitimi, broşür dağitimi, broşür dagitimi, brosur dagıtımı, brosur dağıtımı, broşür dagitim, buroşür dagitim, buroşür dağitimi, insert dağıtımı, ınsert dağıtım, insert dagitimi, insört dağıtımı, dağıtım firmaları, partner dağıtım, broşürdağıtım, broşürdağıtımı, broşürdagitimi, brosurdagitimi, dağıtım şirketleri, dağıtım firmaları, kurye firmaları, kurye şirketleri, kurye dağıtım, dağıtım, reklam şirketleri, broşür basım, broşür baskı, broşür tasarım, broşür matbaa, broşür ofset, ucuz broşür, belediye izin, broşür cezası, afiş yapıştırma, afiş dağıtım, afiş asma, flyer dağıtım, katalog dağıtım, katolog dağıtım, gazete dağıtım, gazete dağıtımı, bülten dağıtım, promosyon dağıtım, resmi dağıtım, yasal dağıtım, poşetleme, ücretsiz poşet, ücretsiz poşetleme, kulplu poşet, broşür poşetleme, daire kapı dağıtım, bina dağıtımı, araçlara broşür, elden broşür, fotoğraflı rapor, online rapor, marmarakurye, marmara kurye, marmara dağıtım, marmara express, marmara ekspres, marmara ekspress, marmara express dağıtım, marmara ekspres dağıtım, bakırköy broşür, broşür kadıköy, broşür pendik, broşür maltepe, broşür kartal, broşür bağcılar, broşür beylikdüzü, broşür yeşilköy, broşür ataköy, broşür ataşehir, broşür bağcılar, broşür ikitelli, broşür mecidiyeköy, broşür şişli, broşür taksim, broşür levent, broşür maslak, broşür perpa, reklam ajansı, site reklam, 

 Türkcell Broşür Dağıtımı

 Kavram Eğt Kurumları Broşür Dağıtımı

 Arçelik Broşür Dağıtımı