Slide Gold Faces Of Turkey 2020 Yılın En İyi Hizmet Veren
Dağıtım Firması
MARMARA EXPRESS DAĞITIM
Slide Slide Gold Faces Of Turkey 2020 Yılın En İyi Hizmet Veren
Dağıtım Firması

Hizmetlerimiz

Referanslarımız

159400

Broşür dağıtımlarınızı; Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetki belgeleri ve Ticaret Odası kayıtı olmayan amatör/kaçak firmalara dağıttırmanız halinde, dağıtım yaptırdığınız her ilçe için ayrı ayrı cezalara maruz kalırsınız! Resmi firmalarla çalıştığınızda bu prosedürlerle uğraşmaz ve Beld. izini için ekstra ücret ödemezsiniz! Ayrıca; Broşürleriniz profesyonel olarak dağıtılmış olur!

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

Broşürlerinizin; Adeti, Ebatı, Sayfa sayısı ve Dağıtım şekline göre e-mail adresinize 3-4 dakika içinde detaylı bir fiyat teklifi yollanır. Teklifi onaylayıp aradığınızda; adres bilgileriniz alınır ve adresinize gelen iş alım ekibimiz ile karşılıklı bir anlaşma belgesi doldurulur. Aynı gün broşürlerinizin gerekli organizasyonu, varsa poşetleme işlemleri yapılır ve ertesi sabah 08.30’da veya belirttiğiniz tarihte dağıtıma başlanır.

İstanbul geneli tüm ilçeler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu

turkey map

Adresli ve imzalı tüm toplu posta dağıtımlarında Türkiye genelinde (81 il’de) hizmet vermekteyiz.
(Bazı illerde anlaşmalı çözüm ortaklarımız olan kargo şirketlerini kullanmaktayız)

kredikarti

Tüm dağıtımlarda, dağıtım bedeli iş alımında tahsil edilir.
Ödemenizi; iş alım ekibimize elden veya kredi kartı ile, ya da havale/eft şeklinde yapabilirsiniz.
*Bonus özellikli kredi kartlarına vade farksız taksit seçeneklerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  

Adresli Dağıtım ve Rapor Türleri

Posta Kutusu

Gönderileriniz üzerlerindeki adrese gidildiğinde posta kutularına bırakılarak dağıtılır.Bu dağıtım türünde sadece sayısal rapor verilir.

İmzasız Dağıtım

Gönderinin üzerindeki adrese gidildiğinde; alıcının kapısı çalınır ve kapıya çıkan kişiye teslim edilir.Ancak herhangi bir bilgi istenmeden gönderi teslim edilir, kanıt vb toplanmaz, dağıtım raporu sadece sayısal olarak verilir. 

İmzalı Dağıtım

Teslim alan kişinin; adı, soyadı, yakınlık derecesi ve tel no bilgileri alınır ve tarafınıza raporlanır. Dağıtım raporu dışında; taşınmış vb gibi iade olan gönderiler ve raporları da tarafınıza gönderilir.

T.C. Kimlik No Sorgulu Dağıtım

Alıcı adresine gidildiğinde; teslim alan kişinin, adı, soyadı, yakınlık derecesi bilgilerine ek olarak, TC Kimlik No.su da alınır. Alınan bu bilgilerin tamamı excel formatında tarafınıza rapor olarak gönderilir. Dağıtım raporu dışında; taşınmış vb gibi iade olan gönderiler ve raporları da tarafınıza gönderilir.

İmzalı ve Fotoğraflı Dağıtım

Teslim alan kişinin; adı, soyadı, yakınlık derecesi ve tel no bilgileri alınır ve tarafınıza raporlanır.Dağıtım raporu dışında; taşınmış vb gibi iade olan gönderiler ve raporları da tarafınıza gönderilir. Adreste kimse bulunmadığı takdirde; ISKI, IGDAS veya kapı zilindeki isim, apt ismi vb gibi kanıt fotoğraflar çekilir. Excel raporunun dışında ayrıca fotoğraf klasörleri de (sıkıştırılmış klasörler) rapor halinde tarafınıza gönderilir.