Neler Dağıtıyoruz │ Faaliyetlerimiz;

  • Bültenler, Faturalar, Banka ve Mağaza Kredi Kartları, Ekstreler, Mektuplar, 
  • Kataloglar, Aylık Abone Dergileri, Poliçeler, Ajandalar, Takvimler,
  • Etkinlik/Fuar Katılım Davetiyeleri, Giriş Biletleri, Promosyon Ürünleri,
  • Tebrik Kartları, Hediye Çekleri, Her Türlü Zarf, Dosya, Davetiyeler,
  • Yerel Gazeteler, Tanıtım Kitapçıkları, Eşantiyon Ürünlerin Dağıtımı…

Gönderilerinizin; cinsi, adeti, ebatı, gram ve şehir bilgilerine göre e-mail adresinize detaylı fiyat teklifi yollanır. Teklifimizi onaylamanız ile birlikte, araçlı iş alım ekibimiz vermiş olduğunuz adrese gelir ve karşılıklı anlaşma formu doldurularak gönderileriniz teslim alınır.

Tüm dağıtımlarda, dağıtım öncesi gönderilerin; zarflama, katlama, jelatinleme, adres etiketi dökümü, etiketleme vb gibi dağıtım öncesi ek hizmetleri, operasyon ekimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Tüm dağıtımlarda; gönderi adeti ve dağıtım bölgesi/bölge sayısı farketmeksizin 3 iş gününe göre dağıtım organizasyonu planlanır.

Adresli Dağıtım ve Rapor Türleri

Posta Kutusu

Gönderileriniz üzerlerindeki adrese gidildiğinde posta kutularına bırakılarak dağıtılır.Bu dağıtım türünde sadece sayısal rapor verilir.

İmzasız Dağıtım

Gönderinin üzerindeki adrese gidildiğinde; alıcının kapısı çalınır ve kapıya çıkan kişiye teslim edilir. Ancak herhangi bir bilgi istenmeden gönderi teslim edilir, kanıt vb toplanmaz, dağıtım raporu sadece sayısal olarak verilir. 

İmzalı Dağıtım

Teslim alan kişinin; adı, soyadı, yakınlık derecesi ve tel no bilgileri alınır ve tarafınıza raporlanır.Dağıtım raporu dışında; taşınmış vb gibi iade olan gönderiler ve raporları da tarafınıza gönderilir.

İmzalı ve Fotoğraflı Dağıtım

Teslim alan kişinin; adı, soyadı, yakınlık derecesi ve tel no bilgileri alınır ve tarafınıza raporlanır.Dağıtım raporu dışında; taşınmış vb gibi iade olan gönderiler ve raporları da tarafınıza gönderilir. Adreste kimse bulunmadığı takdirde; ISKI, IGDAS veya kapı zilindeki isim, apt ismi vb gibi kanıt fotoğraflar çekilir. Excel raporunun dışında ayrıca fotoğraf klasörleri de (sıkıştırılmış klasörler) rapor halinde tarafınıza gönderilir.

T.C. Kimlik No Sorgulu Dağıtım

Alıcı adresine gidildiğinde; teslim alan kişinin, adı, soyadı, yakınlık derecesi bilgilerine ek olarak, TC Kimlik No.su da alınır. Alınan bu bilgilerin tamamı excel formatında tarafınıza rapor olarak gönderilir. Dağıtım raporu dışında; taşınmış vb gibi iade olan gönderiler ve raporları da tarafınıza gönderilir.